Uacredity.com

Все про гроші та бізнес

10 кращих пігулок від зубного болю

10 кращих пігулок від зубного болю

Місце

Найменування

Характеристика в рейтингу

Кращі таблетки від сильного зубного болю

1 Кеторол Краще знеболювання
2 Кетанов Краще співвідношення ціни та якості
3 Фламидез Хороший склад
4 Ибуклин Тривалий результат

Кращі таблетки від зубного болю слабкої та помірної інтенсивності

1 Темпалгін Безпечний для ШКТ
2 Дексалгін 25 Швидке дію
3 Фаніган Комбінована дія
4 Парацетамол Найпопулярніші таблетки
5 Німесулід Краща ціна
6 Брав Універсальний засіб

Не існує людини, яка ніколи в житті не стикався з зубним болем. Вважається, що це один з найсильніших симптомів, здатних заподіяти нестерпні страждання. Звичайно, в таких випадках необхідно звернутися до стоматолога. Не завжди є можливість потрапити на прийом «тут і зараз», тоді на допомогу приходять знеболюючі засоби з домашньої аптечки.

Варто відзначити, що вилікувати зуби таблетками неможливо. Вони лише на час знімають больові відчуття. Так як причини недуги можуть бути різними: пульпіт, карієс, періодонтит, — терапію повинен проводити фахівець. При самостійному прийомі медикаментів, важливо не ігнорувати протипоказання і чітко слідувати інструкції.

Вплив ліків на конкретної людини індивідуально. Те, що не допомогло одному, показує відмінні результати в іншого. Отже, при виборі знеболюючих пігулок необхідно враховувати наступне:

  1. Особливості організму (алергічні реакції і непереносимість компонентів).
  2. Характер болів і їх інтенсивність. При слабких ниючих проявах допоможуть спазмолітики, при нестерпних – наркотичні препарати відпускаються тільки за рецептом).
  3. Вгамувати спазми, що супроводжуються запаленням під силу засобам, що належать до групи НВПС. Анальгетики застосовують для купірування симптомів. Вони блокують центри головного мозку, зупиняючи передачу больового імпульсу.
  4. Додаткові патології. Багато медикаментів протипоказані людям із захворюваннями ШЛУНКОВО-кишкового тракту, серцево-судинної системи, нирок.

Як бачимо, однозначно назвати кращі таблетки неможливо. Однак, можна виділити найбільш дієві препарати на думку споживачів і стоматологів. Їх перелік наведено нижче, у рейтингу.

Є протипоказання. Порадьтеся з лікарем.

Кращі таблетки від сильного зубного болю

Для усунення сильних тривалих спазмів створені препарати нового покоління. Вони відрізняються безпекою і високою ефективністю. Протипоказані людям з проблемами печінки та крові, а також вагітним і годуючим жінкам. Головні правила – чітке дотримання інструкції, недопущення передозування.

4 Ибуклин

Тривалий результат
Країна: Індія
Середня ціна: 127 грн.
Рейтинг (2019): 4.7

Ибуклин широко застосовується багатьма фахівцями для купірування больових відчуттів (до і після стоматологічних маніпуляцій), при лікуванні та видаленні складних зубів. Діє швидко і тривало (до 8 годин). Структура препарату містить парацетамол та ібупрофен. Перший якісно знеболює і знижує температуру, другий – знімає запалення. Клінічно доведено, що поєднання цих компонентів здатне привести до більшої ефективності лікарського засобу.

Ибуклин є одним з кращих медикаментів від зубного болю, на думку споживачів. У відгуках відзначається висока результативність, негайне вплив, прийнятна вартість. Подобається, що його можна використовувати в якості універсального засобу проти спазматичні симптомів різної етіології.

3 Фламидез

Хороший склад
Країна: Індія
Середня ціна: 90 грн.
Рейтинг (2019): 4.8

Популярні таблетки відносяться до групи комбінованих НВПС. В якості активних речовин виступають парацетамол і диклофенак (анальгетики), а також протинабрякова серратіопептидаза. Ефективні при гнійних запаленнях і альвеолярних абсцесах, після видалення зубів. Надає могутню жарознижуючу, знеболюючу, аналгетичну та протиревматичну дію.

Фламидез заслужив безліч позитивних відгуків з боку фахівців і звичайних пацієнтів. Широко використовується в стоматологічній практиці. Ідеальне поєднання входять до складу компонентів дозволяє досягти максимального позитивного результату. Медикамент можна приймати самостійно строго по інструкції, але не варто забувати, що найкраще рішення – це похід до лікаря за індивідуальним рецептом.

2 Кетанов

Краще співвідношення ціни та якості
Країна: Індія
Середня ціна: 53 грн.
Рейтинг (2019): 4.9

Сильнодіючий препарат на основі кеторолаку. Блокує утворення больових ферментів (простагландинів), за рахунок чого досягається потужний знеболюючий результат. Відноситься до НВПС, отже, знижує температуру і зупиняє запальні процеси. Рекомендований при захворюваннях пульпітом, періодонтитом, зубних травмах, у післяопераційний період.

Має багато протипоказань, в числі яких ниркова недостатність, виразка шлунка, діти до 16 років, вагітність. Не можна застосовувати при астмі. Позитивний ефект досягається через максимум 60 хвилин і триває близько 6 годин. У добу дозволено вживати не більше 2 пігулок. Кетанов користується великою популярністю серед пацієнтів. Ціна в співвідношенні з результатом робить його широко затребуваним.

1 Кеторол

Краще знеболювання
Країна: Індія
Середня ціна: 39 грн.
Рейтинг (2019): 5.0

Одним з найкращих, на думку споживачів, є Кеторол. Володіє яскраво вираженим знеболюючим ефектом. Відноситься до НВПС, не сумісний з іншими засобами цієї ж групи і парацетамолом. Допомагає при сильних зубних болях, при абсцесах і наявності оголеного нерва. Діє протягом 40 хвилин, результат зберігається до 7 годин.

Категорично протипоказаний дітям і вагітним. Перевищення допустимої дози може привести до серйозних порушень роботи дихальних шляхів, системи травлення і нирок. Для максимальної ефективності лікарі радять запивати Кеторол великою кількістю рідини. Дозволяється приймати до 3 пігулок на день з інтервалом у 4 години. Так як ліки сильне, не виключені побічні реакції у вигляді алергії, запаморочення, сонливість, пітливість.

Кращі таблетки від зубного болю слабкої та помірної інтенсивності

При виникненні слабких чи середніх проявів денталгии застосовують засоби, які допомагають полегшити стан на кілька годин. Вони відмінно знімають напад при карієсі, пульпіті і запаленні ясен.

6 Брав

Універсальний засіб
Країна: Індія
Середня ціна: 70 грн.
Рейтинг (2019): 4.5

Брав є універсальним засобом у боротьбі з больовими відчуттями різного характеру і походження. Чудово усуває зубний біль слабкої та середньої інтенсивності. Допомагає знизити температуру і запальні процеси. Містить 3 діючі речовини, поєднання яких сприяє відмінному анальгезирующему ефекту.

Максимальна добова доза – 6 пігулок. Не допускається прийом Брала з іншими медикаментами. Може викликати алергічні реакції, зниження тиску, прискорене серцебиття. Вкрай протипоказаний прийом разом з алкоголем в будь-якому вигляді. Щоб добитися необхідного результату, рекомендується не перевищувати допустиме дозування і ретельно вивчити протипоказання.

5 Німесулід

Краща ціна
Країна: Македонія
Середня ціна: 29 грн.
Рейтинг (2019): 4.6

Дія Німесуліду направлено в основному на зняття запалення і супутніх симптомів. Часто його застосовують в стоматології. Ефективність залежить від причин виникнення денталгии. Допомагає від зубного болю помірної інтенсивності, при важких патологіях — безсилий. Надає прямий вплив на больові рецептори.

Має велику популярність серед широких верств населення РФ. Бюджетна вартість дозволяє придбати препарат великій кількості пацієнтів похилого віку. Звичайно, є протипоказання. Найсерйозніші – це виразка, артеріальна гіпертензія і ниркова недостатність. Вкрай важливо уникати передозування. Інакше можуть виникнути блювота, сонливість, болі в животі.

4 Парацетамол

Найпопулярніші таблетки
Країна: Росія
Середня ціна: 13 грн.
Рейтинг (2019): 4.7

Відноситься до групи анальгетиків. Здатний впоратися зі слабкою ниючий зубний біль. Діє швидко, однак ефект нетривалий. Його переваги в безпеці і низької вартості. Діє на нервову систему, не торкаючись центрів головного мозку. Не пригнічує роботу серця і органів дихання. Побічні реакції практично відсутні, за винятком індивідуальної непереносимості.

Відмінний засіб при карієсі. Його часто призначають при прорізуванні зубів у дітей раннього віку або після видалення при залишковій болю. Швидко знімає спазм і знижує температуру. Не варто приймати його більше 3 днів поспіль, так як це зовсім не лікування, а лише тимчасове припинення. Парацетамол – досить старий перевірений засіб. Продається в кожній аптеці і коштує копійки. Завдяки цим характеристикам, воно залишається популярним в наші дні.

3 Фаніган

Комбінована дія
Країна: Індія
Середня ціна: 250 грн.
Рейтинг (2019): 4.8

Фаніган складається з двох активних компонентів: диклофенаку та парацетамолу, — тому його відносять до комбінованих анальгетиків. Володіє хорошим знеболюючим ефектом. Крім цього, знімає набряк, який виникає на тлі денталгии. Руйнує фібринові і колагенові волокна при запаленні. Часто його призначають при прорізуванні «зубів мудрості», що супроводжується болем у горлі і збільшенням лімфовузлів.

Висока результативність завжди стоїть поряд з побічними реакціями. Препарат не можна приймати на голодний шлунок, так як він подразнює слизову оболонку ШКТ. Судячи з відгуків, Фаніган широко відомий як ефективні ліки при різних видах болю, в тому числі зубний. При самостійному прийомі головне — чітко слідувати інструкції. Тоді позитивна дія не змусить довго себе чекати.

2 Дексалгін 25

Швидке дію
Країна: Іспанія
Середня ціна: 303 грн.
Рейтинг (2019): 4.9

Головне достоїнство – швидке анестезуючу дію. В якості основного компонента виступає кетопрофен, який володіє сильною протизапальною властивістю. Як і в аналогічних анальгетиків, ефект триває недовго. Відноситься до групи НВПС, часто призначається лікарями в комплексній терапії різних захворювань.

Зарекомендував себе з позитивної сторони. Протягом 30 хвилин допомагає впоратися із зубним болем. Тривалість дії іноді досягає 6 годин. Не слід застосовувати більше 5 днів поспіль. Може викликати сильні побічні реакції. Не рекомендується вагітним і годуючим, людям з виразкою кишечника. Доступний в широкому продажі, проте покладатися на самостійне лікування Дексалгіном не радять, краще якомога швидше звернутися до стоматолога.

1 Темпалгін

Безпечний для ШКТ
Країна: Болгарія
Середня ціна: 130 грн.
Рейтинг (2019): 5.0

Темпалгін є одним з найпоширеніших препаратів від слабо вираженою та помірною зубного болю. Швидко знімає напад завдяки анальгетику у складі, при цьому має протизапальну та жарознижувальну властивостями. Заспокоює за рахунок міститься в структурі транквілізатора темпідону.

Препарат дбайливо ставиться до організму. Не подразнює слизову шлунка і не чинить негативного впливу на водно-сольовий баланс. Безпечний для людей із захворюваннями ШКТ. Особливо рекомендований пацієнтам літнього віку. Відгуки про Темпалгине позитивні. Привертає доступна ціна і заспокійливий ефект, який допомагає швидко заснути після виснажливих больових спазмів.

magia.com.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: